Ako si vybrať správneho motýlika ?

Motýliky sú ošemetná vec: klasický pánsky doplnok, ktorý môže byť váš vzhľad dobrý ale aj úplne nevhodný, ak si nebudete dávať pozor. Našťastie nie je ťažké nosiť motýliky správne, a keď to urobíte, zistíte, že to ľudia oceňujú. Tak, ako si vybrať ten správny motýlik ?

Či už sa chystáte na formálne stretnutie, či do práce, alebo na akékoľvek iné spoločenské stretnutie, motýliky dávajú vášmu vzhľadu niečo špeciálne.

AKO ZVOLIŤ MOTÝLIKA

Motýliky môžu byť dnes spájané so sofistikovanými, intelektuálnymi a kreatívnymi typmi ľudí, ich pôvod je veľmi odlišný.

V 17. storočí chorvátski vojaci nosili tenký šál okolo košeľového goliera. Francúzi, ktorí boli vždy verní svojmu zmyslu pre módu, si vybrali tento štýl, ktorý vyzeral naozaj cool. Francúzi vyššej triedy čoskoro nosili kravaty , ktoré sa vyvinuli do modernej kravaty a motýlika.

Dnes väčšina mužov nosí motýliky iba pri formálnych príležitostiach – a pokiaľ ide o nich, často sa nemusia príliš zamýšľať nad tým, ako doladiť motýlik so zvyškom toho, čo majú na sebe. Ak chcete nosiť motýlik s niečím iným ako smokingom, postupujte takto:

Urobte svoj motýlik doplnkom farieb okolo neho.

Napríklad povedzme, že máte na sebe oblek zo svetlej modrej vlny. Môžete si vybrať vzorovaný motýlik, pričom jedna z farieb vo vzore je buď modrá alebo doplnková farba (žltá), alebo motýlik vo farbe, ktorá ladí s modrou (napríklad skúste červenú – alebo dokonca veľmi mierne odlišnú napríklad odtieň modrej).

To je celá vec ohľadom farebných pánskych doplnkov ale nemusíte ich nutne spájať farebne.

Berte motýliky ako možnosť hrať sa s farbami.  Ak sa chcete napríklad ísť trocha ďalej, môžete pridať vreckovku do saka, ktorá je buď jedno farebná alebo vzorovaná – podľa toho, ako vyzerá váš motýlik  (aj keď aj tú sú niektorí veľmi odvážni páni, ktorí dokážu, že to nie je pravidlo). Najdôležitejšie však je, aby ste nezašli príliš ďaleko; musíte sa samozrejme cítiť pohodlne s tým, čo máte na sebe. Pohoda je najdôležitejším doplnkom všetkých.

Očarujúce GENTLE motýliky

Sme veľmi radi, že vám môžeme predstaviť naše ručne vyrábané motýliky . Vyberte si motýlik na akúkoľvek príležitosť na našom FB : fb.me/motylikygantlefashion alebo na našom webe www.motyliky-gentle.sk

Takže teraz viete, ako zladiť motýlika s oblekom.

Tak prečo si to nevyskúšať ? Motýlik môže byť zároveň tradičným , odvážnym  a zároveň skvelým spôsobom, ako posunúť svoj vzhľad na ďalšiu úroveň.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *